Jaki fason stanika dla małego biustu

staniki

Wybór odpowiedniego biustonosza ma bardzo istotne znaczenie, choć jest to taka kwestia, która niestety przez wiele kobiet jest lekceważona. A tak naprawdę odpowiedni biustonosz to kwestia, która ma istotne znaczenie zarówno ze względu na wygodę, komfort noszenia bielizny jak i też ze względu na tak istotną kwestię jak zdrowie. Jeszcze większym wyzwaniem może być znalezienie odpowiedniego biustonosza do małego biustu. Poniżej znajdziecie kilka podpowiedzi, dzięki którym wybór będzie dla Was łatwiejszy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Wybór biustonosza – najważniejsze kwestie

Podstawowa kwestia to znalezienie takiego biustonosza, który nie będzie uwierał i odpowiednio będzie dopasowywał się do piersi. Tutaj właściwie kwestia wielkości biustu nie ma znaczenia, niezależnie od tego bardzo ważne będzie dopasowanie stanika. Unika się odstających miseczek, biustonoszy, które deformują piersi, powodują ich spłaszczenie.

Odpowiedni dla małego biustu

Nie jest prawdą, że małe piersi nie potrzebują dobrego biustonosza. W rzeczywistości jest zupełnie odwrotnie. Bardzo ważne będzie dopasowanie obwodu, dbanie o odpowiednio leżący mostek czy ramiączka, która nie będą wpijać się się w skórę. Dzięki temu będzie można sobie na cały dzień zapewnić właściwy komfort. Odpowiedni biustonosz jest bardzo ważny, ponieważ to dzięki niemu uniknąć będzie można bólu pleców, nie będą rozwijały się wady postawy. Nie powinno się więc tego elementu traktować jako przysłowiowego piątego koła u wozu. W rzeczywistości jest to bowiem inwestycja w zdrowie.

Jaki model będzie najlepszy?

Wśród takich propozycji, które można mieć na uwadze będzie bardotka, tak zwany half cup. taki stanik nie jest zabudowany i dzięki temu sprawdzi się do różnych stylizacji. Taki biustonosz będzie odpowiedni przy małych piersiach, ponieważ unosi biust i zaokrągla. Ciekawą propozycją przy małym biuście będzie także biustonosz bralette, który nie jest usztywniany i wygląda jak koronkowy top. Bardzo wygodny, doskonale wygląda i z ciekawymi zdobieniami będzie seksownym wyborem. Inną opcją będzie biustonosz bandeau, który pasuje między innymi do sukienek z odkrytymi plecami albo ramionami. To opcja, która będzie bardzo wygodna i to również będzie za nią przemawiać. Jeśli kobieta z małym biustem chce swoje kształty poprawić to w tej sytuacji wybór może paść na biustonosz push-up, który będzie skutecznie unosił piersi i zagwarantuje, że mały biust będzie prezentował się bardziej okazale. Możliwości jest więc sporo i także do małego biustu coś atrakcyjnego można wybrać.